Mars Media

İletişim Bilgileri

İletişim Haritası

İletişim Formu

Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşl. A.Ş'ye verdiğim iletişim bilgilerimin kullanılarak, tarafıma tanıtım, kampanya, promosyon, indirim, hediye, fırsat ve Mars Cinema Club etkinliklerine ilişkin bilgi vb. içerikte ticari ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Mars®Media Künye

Nurdan Ulu Horozoğlu Genel Müdür nurdan.horozoglu@cj.net
Can Aksoy Reklam Grup Başkanı can.aksoy@cj.net
Barış Nasuhoğlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı baris.nasuhoglu@cj.net
Elif Karatuna Reklam Grup Başkan Yardımcısı elif.karatuna1@cj.net
Aslı Eroğlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı asli.eroglu@cj.net
Ece Saygılı Reklam Grup Başkan Yardımcısı ece.saygili@cj.net
Volkan Ardos Reklam Grup Başkan Yardımcısı volkan.ardos@cj.net
Meltem Dal Satış Direktörü meltem.dal@cj.net
Begüm Aykanat Satış Direktörü begum.aykanat@cj.net
Elifcan Kuzgunkaya Indoor Reklam Direktörü elif.kuzgunkaya@cj.net
Gürkan Güven Indoor Reklam ve Sponsorluk Müdürü gurkan.guven@cj.net
Melisa Aslıer Satış Koordinatörü melisa.aslier@cj.net
Nazlı Merve Öztopuz Satış Müdürü merve.oztopuz@cj.net
İpek Tümay Satış Müdürü ipek.tumay@cj.net
Didem Bonomo Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi didem.bonomo@cj.net
Hülya Ersayın Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi hulya.ersayin@cj.net
Seda Fidanboy Akdeniz Satış Sorumlusu seda.fidanboy@cj.net
Nilay Kazcıoğlu Ege Satış Sorumlusu nilay.kazcioglu@cj.net
Didem Erkan İçanadolu Satış Sorumlusu didem.erkan@cj.net
Süleyman Badur Karadeniz Satış Sorumlusu suleyman.badur@cj.net
Akın Engin Pazarlamadan Sorumlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı akin.engin@cj.net
Talha Keleş Pazarlama Direktörü talha.keles@cj.net
İpek Yaman Pazarlama Direktör Yardımcısı ipek.yaman@cj.net
Nazan Dursun Tahsilat Müdürü nazan.dursun@cj.net
Didem Etman Rezervasyon Müdürü didem.etman@cj.net
Burcu İper Rezervasyon Sorumlusu burcu.iper@cj.net
Beyza Gençdoğan Rezervasyon Sorumlusu beyza.gencdogan@cj.net
Hatice Dinç Yönetici Asistanı hatice.dinc@cj.net
Çilay Çevikkol Satış Yönetici Asistanı cilay.cevikkol1@cj.net