Mars Media

İletişim Bilgileri

İletişim Haritası

Reklam Talep Formu

Mars Sinema ve Sportif Tesisleri İşletmeciliği A.Ş’ye verdiğim tüm kişisel bilgilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanunun kapsamı ve sınırları çerçevesinde kullanılmasına onay veriyorum.

Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşl. A.Ş'ye verdiğim iletişim bilgilerimin kullanılarak, tarafıma tanıtım, kampanya, promosyon, indirim, hediye, fırsat ve Mars Cinema Club etkinliklerine ilişkin bilgi vb. içerikte ticari ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Mars®Media Künye

Can Aksoy Reklam Grup Başkanı can.aksoy@cj.net
Aslı Eroğlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı asli.eroglu@cj.net
Elif Karatuna Reklam Grup Başkan Yardımcısı elif.karatuna1@cj.net
İsmail Şen Reklam Grup Başkan Yardımcısı ismail.sen@cj.net
Akın Engin Pazarlamadan Sorumlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı akin.engin@cj.net
Elifcan Kuzgunkaya Indoor Reklam Direktörü elifcan.kuzgunkaya@cj.net
Nazlı Merve Öztopuz Satış Müdürü merve.oztopuz@cj.net
Didem Bonomo Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi didem.bonomo@cj.net
Burcu İper Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi burcu.iper@cj.net
Zeren Serin İçanadolu Satış Sorumlusu zeren.serin@cj.net
Sinem Denizhan Pehlivan Ege Satış Sorumlusu sinem.denizhan@cj.net
Talha Keleş Pazarlama Direktörü talha.keles@cj.net
Nazan Dursun Tahsilat Müdürü nazan.dursun@cj.net
Beyza Gençdoğan Rezervasyon Sorumlusu beyza.gencdogan@cj.net
İsmail Fatih Alp Rezervasyon - DCP Mastering fatih.alp@cj.net
Tuğçe KILINÇ Rezervasyon Sorumlusu tugce.kilinc@cj.net
Hatice Dinç Yönetici Asistanı hatice.dinc@cj.net