Mars Media

İletişim Bilgileri

İletişim Haritası

İletişim Formu

Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisler İşl. A.Ş'ye verdiğim iletişim bilgilerimin kullanılarak, tarafıma tanıtım, kampanya, promosyon, indirim, hediye, fırsat ve Mars Cinema Club etkinliklerine ilişkin bilgi vb. içerikte ticari ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Mars®Media Künye

Nurdan Ulu Horozoğlu Genel Müdür nurdan.horozoglu@marsmedia.com.tr
Can Aksoy Reklam Grup Başkanı can.aksoy@marsmedia.com.tr
Barış Nasuhoğlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı baris.nasuhoglu@marsmedia.com.tr
Elif Karatuna Reklam Grup Başkan Yardımcısı elif.karatuna@marsmedia.com.tr
Aslı Eroğlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı asli.eroglu@marsmedia.com.tr
Ece Saygılı Reklam Grup Başkan Yardımcısı ece.saygili@marsmedia.com.tr
Volkan Ardos Reklam Grup Başkan Yardımcısı volkan.ardos@marsmedia.com.tr
Meltem Dal Satış Direktörü meltem.dal@marsmedia.com.tr
Begüm Çoban Satış Direktörü begum.coban@marsmedia.com.tr
Melisa Aslıer Satış Koordinatörü melisa.aslier@marsmedia.com.tr
Nazlı Merve Öztopuz Satış Müdürü merve.oztopuz@marsmedia.com.tr
İpek Tümay Satış Müdürü ipek.tumay@marsmedia.com.tr
Gürkan Güven Satış Müdürü gurkan.guven@marsmedia.com.tr
Tuğçe Tort Indoor Reklam Direktörü tugce.tort@marsmedia.com.tr
Elifcan Kuzgunkaya Indoor Reklam Direktörü elif.kuzgunkaya@marsmedia.com.tr
Seda Fidanboy Akdeniz Satış Sorumlusu seda.fidanboy@marsmedia.com.tr
Nilay Kazcıoğlu Ege Satış Sorumlusu nilay.kazcioglu@marsmedia.com.tr
Didem Erkan İçanadolu Satış Sorumlusu didem.erkan@marsmedia.com.tr
Süleyman Badur Karadeniz Satış Sorumlusu suleyman.badur@marsmedia.com.tr
Akın Engin Pazarlamadan Sorumlu Reklam Grup Başkan Yardımcısı akin.engin@marsmedia.com.tr
Talha Keleş Pazarlama Direktörü talha.keles@marsmedia.com.tr
İpek Yaman Pazarlama Direktör Yardımcısı ipek.yaman@marsmedia.com.tr
Nazan Dursun Tahsilat Müdürü nazan.dursun@marsmedia.com.tr
Didem Etman Rezervasyon Müdürü didem.etman@marsmedia.com.tr
Emel Erkuş Rezervasyon Sorumlusu emel.erkus@marsmedia.com.tr
Burcu İper Rezervasyon Sorumlusu burcu.iper@marsmedia.com.tr
Beyza Gençdoğan Rezervasyon Sorumlusu beyza.gencdogan@marsmedia.com.tr
Hatice Dinç Yönetici Asistanı hatice.dinc@marsmedia.com.tr
Çilay Çevikkol Satış Yönetici Asistanı cilay.cevikkol@marsmedia.com.tr