Mars Media

Neler Oluyor?

DIGITURK BEIN ALAN KURULUMU

Taht artık yeni evinde! "Game of Thrones" Digiturk'te!

TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden "Game of Thrones" Digiturk'te yayınlanan

yeni bölümlerinin haberini Cinemaximum'larda verdi. İstinye Park ve Cevahir sinemalarında kurulan tahta ilgi büyük oldu.

ARÇELİK IMPERIUM TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE SÜPRİZ PROJE!

Arçelik ile yaptığımız projede 3 haftasonu İstinye park, Akasya ve Kanyon’da salon içinde izleyicilere süpriz bir aktivite yapıldı!

En büyük ve en yoğun salonlarımızın en yoğun son 2 seansında, Arçelik hostesleri salon içinde elektrik süpürgeleriyle salonu temizleyerek izleyicileri karşıladı. Kapıya da bu salon Arçelik elektrik süpürgesiyle temizlenmiştir cut-out'ları yerleştirildi. Film bitiminde tüm izleyicilere, salon çıkışına konumlandırılmış Arçelik standından özel bir indirim çekleri dağıtıldı.

 

LG FUAYE PROJESİ

LG markası Kanyon’da 6 ay boyunca lokasyon sahiplenme yaptı!

Stand kurulumla beraber 3 adet televizyon sergileme, Kanyon sinema merdiven giydirme, gişeden bilet cover dağıtım, cut out yerleştirme, ve tüm dijital ekranlarda LG görselleri vardı.

 

Artık Zorlu' da!

LG, geçtiğimiz Mayıs ayında Zorlu' da yeni bir yaşam alanı kurdu. Misafirlerimizin film öncesinde zaman geçirebileceği, televizyonlu bir oturma alanı yarattı.

Kurulum, AVM’den de gözüken, sinemanın girişinde solda bulunan alana yapıldı. Yoğun olan gün ve seanslarda standında bilgilendirici hostes bulunduruyor.

Kanyon’da olduğu gibi diğer fuaye mecra alanları da LG markası ile giydirildi.