Mars Media

Biz

CGV Mars Cinema Group çatısı altında  Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli sinema zinciri olan Paribu Cineverse sinemalarının reklam pazarlamasını gerçekleştirmek ve sinema reklam pazarını büyütmek için Mars Media' yı kurduk. Sinema reklam pazarında bu işe soyunmadan önce araştırdık, fikir aldık ve vizyonumuzu gerek izleyicinin, gerek reklam verenin, gerekse reklam dünyası oyuncularının dertlerine, ihtiyaçlarına göre yeniden belirledik.

Son derece şeffaf olarak; duruşumuz ilişkilere, kurumlara göre değişmeyecek.

Fiyat politikamız, CGV Mars Cinema Group’un farkını ortaya koyan ve kuruluşundan bugüne sürdürdüğü kurumsal çalışma ilkeleri çerçevesinde olacak.

Sinema reklam kuşağımız olumlu seyirci deneyimi odaklı, reklamın etkinliğini artırıcı sürelerde olacak.

Yeni yatırımlarla sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri sinemalarımıza uygulayarak, sinema reklamcılığına çok farklı bir boyut kazandıracağız.

Reklam ajanslarının ve reklam verenlerin vazgeçilmezi olan bilgi ve veriyi en doğru haliyle size sunacağız.
Mars Media çalışanları, sizlerle uyumlu ve verimli bir işbirliği ilkesi ile hareket edecekler.
Mars Media’ nın yukarıda özetlediğimiz vizyonunu ve reklam sektöründe tüm mecralardan farklı olarak; sinema reklamlarındaki kategorik farklılığı, sinemanın etkinliğini, ölçülebilirliğini, sinema reklamlarının tüketici üzerindeki etkisini her platformda sizlerle paylaşacağız.

Gelişen teknoloji ile beraber sinema reklamcılığının hikayesini birlikte yazabilmek için Mars Media olarak atacağımız bu adımlarda yanımızda olmanız dileği ile...


CGV Mars Cinema Group

CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur.

Sunmuş olduğu hizmet ve teknolojik yenilikler ile 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görülen CGV Mars Cinema Group, Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden ve bu yenilikleri Türk izleyicisi ile ilk önce buluşturan Mars, misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlamaktadır. Bu tutku ile Mars, Türkiye’de dijital dönüşümünü tamamlayan, yani tüm görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri olmuştur.

Türkiye’deki tüm IMAX salonlarını bünyesinde bulunduran Mars Cinema Group aynı zamanda Kasım 2015’te 4DX teknolojisini ve Eylül 2017'de  ScreenX teknolojisini de Türk sinema izleyicisi ile buluşturup teknoloji konusunda da ilklere imza atmıştır.

CGV Mars Cinema Group, sinema işletmeciliği faaliyetlerine ek olarak bünyesinde bulunan Mars Media ile sinema reklam sektöründe, Mars Dağıtım ile de film dağıtım sektöründe faaliyet göstermektedir.