Mars Media

Neler Oluyor?

OMO' NUN ÇOCUKLARA SÜPRİZİ

OMO alanında çocuklar özgürce kirlenirken hem öğrendiler hem de eğlendiler. Sonra onlar için salonlarımızda öyle bir sürpriz hazırladık ki...

YUMOŞ KOKU PROJESİ

 Yumoş'ın yeni ürünü Hanımeli'nin eşsiz kokusunu tanıtmak ve olabildiğince çok insana denetmek için daha önce uygulanmamış bir şey denendi.

Öncelikle Yumoş Hanımeli'nin kokusunun reklam filmi ile eş zamanlı olarak sinema salonlarına sıkılması için özel makineler kuruldu.

Ardından sinemaya gelenlere hediye etmek için özel tek kullanımlık Yumoş testerları hazırlandı.

 

4DX TEKNOLOJİSİ TÜRKİYE' DE!


4DX, MARS CINEMA GROUP İŞBİRLİĞİ İLE TÜRKİYE’YE GELDİ !

Mars Cinema Group ve CJ 4DPLEX, 4DX teknolojisini Türkiye’ye ilk kez getirmek üzere işbirliği gerçekleştirdi. CJ 4DPLEX tarafından geliştirilen 4DX teknolojisi, uzun metrajlı filmlere yönelik dünyanın ilk 4D teknolojisi tabanlı sineması olarak dikkat çekmesiyle birlikte; hareket, titreşim, su, rüzgar, aydınlatma, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor. 4DX'in Türkiye'de seyirci ile buluştuğu ilk sinema ise; İstanbul'da yer alan ve Mars Cinema Group’un en fazla salonuna ve koltuk sayısına sahip sineması Marmara Forum.